czwartek, 27 listopada 2014

Bileciki na prezenty

Witam!
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a jak święta to i oczywiście prezenty! Jedni wolą otrzymywać niż dawać, drudzy na odwrót. Wielką przyjemność dla oczu sprawiają pięknie i estetycznie zapakowane podarunki. W następnych postach pokażę proste i przede wszystkim tanie sposoby na pakowanie prezentów.

Na początek przedstawiam mini przewodnik robienia własnych bilecików, które doczepimy do naszych paczek ; ) Posłużyłam się tutaj darmowym programem Picmonkey.

1. Wchodzimy na stronę Picmonkey.com.

2. Wybieramy zakładkę „Design”.

3. Klikamy ikonę motylka i w tym miejscu przeglądamy poszczególne kategorie i wybieramy sobie       kształt, jaki przybierze nasz bilecik. (kategorie oznaczone pomarańczową koroną są płatne).   4. Zmieniamy kolor naszego kształtu.

   5. Teraz możemy pododawać różnego rodzaju „upiększacze” / dodatki do naszego bileciku. W tym celu klikamy na ostatnią ikonkę śnieżynki, wybieramy zakładkę „Santa Land” i wstawiamy na bilecik co nam się tylko spodoba. Ja wybrałam czerwoną skarpetkę z zakładki „Stockings”.


6. Następnie dodajemy tekst. W tym celu klikamy na ikonkę literek „Tt”, kolejno „Add Text” i       wybieramy czcionkę.7. Po zaprojektowaniu bileciku klikamy „save”, zapisujemy i gotowe !

Kiedy wydrukujemy nasz bilecik wystarczy dziurkaczem wykonać oczko u góry bileciku, przez które przełożymy kokardkę.

Zamieszczam również kilka moich małych projekcików :Pozdrawiam !


1 komentarz:

  1. Bardzo proste i tanie rozwiązanie, a wygląda naprawdę świetnie. Dziękuję za pomysł, sama chyba bym na to nie wpadła. Ogólnie bardzo podoba mi się blog, można znaleźć tutaj wiele inspiracji.

    OdpowiedzUsuń